У Рівному наводять лад після вчорашньої ДТП (Фото)

Опубліковано:
2 Січня, 2018 о 13:35
У Рівному наводять лад після вчорашньої ДТП (Фото)
Фото Володимира Струса

У м. Рівному по вул. Петлюри вчора п’яний водій збив електроопору. Сьогодні ж на місці ДТП працюють ремонтні служби.

Електрики встановлюють опору та вмикають мережу. працівники міськШЕУ демонтують пошкоджену огорожу.

Про це повідомляє РТБ: Рівне Суспільне.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #вул. Петлюри, #ДТП, #електроопора, #нетверезий водій, #новини рівненщини, #новини рівного, #огорожа, #ремонт, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Мар"яна Рева
12:34, 25 Червня, 2026

Бути донором крові – це не подвиг, а обов’язок, – Мар‘яна Рева

Блоги
ТОП новини рівненщини: