Нові електробуси поїхали вулицями Рівного
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 3 Січня, 2018 о 14:33
28.06.2026
18:05:26
Третього січня два нові електробуси виїхали на маршрут у Рівному. Курсують вони за тролейбусним маршрутом № 11 «Енергетиків – Торгові центри».
Нагадаємо, за цим маршрутом до сьогодні їздив один дуобус. Інтервал руху становив 1 годину 54 хвилини.
Всього у місті має їздити 6 електробусів. Як повідомлялося раніше, можливо, один із них буде їздити на мікрорайон «Північний».
За матеріалами «Крапка».
10:59, 28 Червня, 2026
10:32, 28 Червня, 2026
09:47, 28 Червня, 2026