Нові електробуси поїхали вулицями Рівного
Третього січня два нові електробуси виїхали на маршрут у Рівному. Курсують вони за тролейбусним маршрутом № 11 «Енергетиків – Торгові центри».
Нагадаємо, за цим маршрутом до сьогодні їздив один дуобус. Інтервал руху становив 1 годину 54 хвилини.
Всього у місті має їздити 6 електробусів. Як повідомлялося раніше, можливо, один із них буде їздити на мікрорайон «Північний».
За матеріалами «Крапка».
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини