Інженер «Рівнеоблводоканалу» отримав нагороду

Опубліковано:
4 Січня, 2018 о 06:43
Інженер «Рівнеоблводоканалу» отримав нагороду
Фото: http://ritm.tv

Голова Рівного Володимир Хомко завітав до обласного виробничо комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

Міський голова приєднатись до вітань, які звучали на адресу провідного інженера виробничого відділу Валерія Кожемякіна – чоловіку виповнилося 70 років, з яких 52 роки пропрацював на підприємстві.

За досягнення значних успіхів у виконанні виробничих завдань, підвищення ефективності виробництва, міський голова нагородив Валерія Кожемякіна Почесною грамотою міськвиконкому. Крім того, Валерій Антонович отримав Почесну грамоту від голови Рівненської обласної ради та директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша.

 

За матеріалами http://ritm.tv/ 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #70 років, #Валерій Кожемякін, #Володимир Хомко, #інженер, #нагорода, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Рівнеоблводоканал
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.