У Вараші чекають виборів міського голови (Фото)

08.01.2018 18:43   Джерело: golos.com.ua
Опубліковано : Наталія Рівненська

Зламаний депутату палець, облиті зеленкою депутати  - такі моменти 21-ї позачергової сесії Вараської міської ради Рівненської області 27 грудня 2017 року. Пристрасті  та суперечки кипіли навколо питання посади міського голови.

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року Вараська міська рада сьомого скликання достроково припинила повноваження Вараського міського голови Сергія Івановича Анощенка. Тож згідно законодавства, не пізніше, ніж у 90-денний строк з дня дострокового припинення його повноважень, мали б бути призначені вибори Вараського міського голови.

Відтак, на позачерговій сесії Вараської міської ради 27 грудня 2017 року, яку блокували активісти в камуфляжах і яку всіляко намагалися зірвати,  депутати Вараської міської ради, пославшись на ст. 140 Конституції України, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прийняли Звернення до Верховної Ради України щодо призначення виборів Вараського міського голови ( див. документи).

У місті Вараш очевидна криза місцевої влади, що не на користь місту. Не мені і не людям у камуфляжах, більшість з яких не живуть у місті атомників, давати поради щодо вирішення цієї кризи. Це прерогатива мешканців міста, територіальної громади. Саме вона має навести у цьому питанні лад.

Зрештою, чи відбудуться вибори , чи Сергій Анощенко відстоюватиме у судах своє право обіймати цю посаду , покаже час. Але що потрібно щось робити для стабілізації влади у Вараші, де знаходиться великий стратегічний об’єкт – Рівненська АЕС, ні в кого не викликає сумнівів.

Олександра ЮРКОВА

За матеріалами http://www.golos.com.ua 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: golos.com.ua