Тараканівська громада планує передачу майна в комунальну власність

10.01.2018 07:19   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Тараканівська громада почала самостійне життя. Нині вже сформували бюджет громади та впорядкували основні організаційні моменти. З перших днів цього року громада взялася за передачу-приймання майна комунальної власності району, які розташовані на території об’єднаної громади у власність ОТГ. В рамках реалізації Проекту ПУЛЬС (за підтримки USAID) Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України консультанти надали роз’яснення щодо цієї процедури.

null
 Фото Проекту "Пульс"

Консультант з юридичних питань Василь Курилас детально розповів, що потрібно зробити першочергово. Нагадав пункт 39 бюджетного кодексу України, в якому прописана процедура прийому-передачі майна, в тому числі щодо інвентаризації майна, формування актів прийняття-передачі, та прийняття відповідних рішень радами. Обов’язково потрібно внести зміни в установчі документи підприємств, які передають з внесенням змін до Єдиного Державного реєстру.

Голова громади  Наталія Сорочинська, переконана що усі ці дії потрібно зробити якомога швидше, аби люди не стояли на роздоріжжі, та могли спокійно планувати свою роботу.

null
 Фото Проекту "Пульс"

 

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews