Підприємець шахрайским способом заволодів бюджетними коштами

Опубліковано:
10 Січня, 2018 о 20:03
Підприємець шахрайским способом заволодів бюджетними коштами
Фото з мережі Інтернет

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури у кримінальному провадженні у бюджетній сфері повідомлено про підозру приватному підприємцю за фактом складання і видачі підробленого документу та шахрайства.

Встановлено, що у грудні 2017 року цього приватного підприємця визнано переможцем із закупівлі комунальною установою міста Рівного офісних товарів, з яким укладено відповідний договір на їх постачання за бюджетні кошти.

Після цього приватний підприємець під час постачання офісних товарів фактично не здійснив їх повну поставку, яка визначалась попередньо, але з метою заволодіння бюджетними коштами склав завідомо підроблені документи, зазначивши завищені об’єми поставки, внаслідок чого неправомірно заволодів грошовими коштами на суму 45 тис грн, що завдало майнову шкоду місцевому бюджету.

Санкція статей КК передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #прокуратура, #рівне, #рівненські новини, #шахраї
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: