У підрозділах ДСНС Рівненщини говорили про корупцію (Фото)

16.01.2018 18:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

З керівниками пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС Рівненщини проведено заняття щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства. 

16 січня з метою недопущення корупційних  та пов’язаним з корупцією правопорушенням, зміцнення дисципліни та законності серед особового складу ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено заняття щодо роз’яснення основних вимог Закону України «Про запобігання корупції». В заході прийняли участь військовий прокурор Рівненського гарнізону Західного регіону України майор юстиції Юрій Табака, оперуповноважений ВБКОЗ УСБУ у Рівненській області старший лейтенант Андрій Фіщук та представник Головного управляння Національної поліції.

Начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС у Рівненській області Дмитро Оксенюк, надав роз’яснення по поданню електронних декларацій шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, та наголосив на дотриманні вимог антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків, а саме: заборони та обмеження щодо  використання службових повноважень, одержання неправомірної вигоди, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, тощо.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області.

null
Фото ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

null
Фото ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

null
Фото ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

null
Фото ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews