Рівнянам пропонують активізувати свої чакри

19.01.2018 15:10   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

У неділю, 21 січня, о 13:00 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться безкоштовний майстер-клас «Активація чакр & Кундаліні йога».

Як відомо, чакри − це енергетичні центри в тілі людини, які налаштовані на певного роду життєву енергію (виживання, любові, самовираження та ін.). Стан чакр знаходиться у взаємному зв'язку з тілом та життям людини. Тому усвідомлена робота над своїми чакрами робить їх більш активними і гармонійними.

Ефективно збалансувати чакри допоможе спеціаліст з тілесно орієнтованих та дихальних практик, інструктор з самого незвичайного виду йоги − Кундаліні йоги Олена Чабарай.

Протягом години у запрошених на майстер-клас буде можливість познайомитися із дивовижними вправами, які спрямовані на використання не тільки енергії тіла, а також розумової та емоційної енергії, де поєднуються активний рух, дихання, розтяжки, медитація та релаксація.

 На майстер-клас запрошуються всі бажаючі віком від 18+ за попереднім записом (тел.: 0362- 63-52-60, Ольга Василівна).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews