У Рівному розкажуть, що приховують декларації прокурорів та поліції Рівненщини

19.01.2018 19:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

У понеділок, 22 січня, о 12:00 в інформаційно-освітньому просторі «InfoHub» (вул. Словацького, 3-А) відбудеться прес-конференція на тему: «Що приховують декларації керівників прокуратури та Національної поліції Рівненщини?»

Під час заходу організатори розкажуть про результати аналізу електронних декларацій керівного складу прокуратури Рівненщини, управління Національної поліції в Рівненській області та їх структурних підрозділів. Скільки заробляють правоохоронці та їх родини? Хто задекларував найдорожчі автомобілі? Хто має найбільше нерухомості? Чи справді прокурори та поліцейські купаються в розкошах, чи навпаки живуть бідно? Чи багатші вони за місцевих суддів? А головне, які декларації викликають найбільше сумнівів щодо відповідності реальному способу життя?

Первинний моніторинг декларацій усіх правоохоронців громадська організація «Антикорупційний моніторинг» проводила у листопаді-грудні 2017 року, в рамках проекту «Ціна правосуддя: моніторинг реального способу життя і декларацій правоохоронців та суддів Рівненщини», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Під час другого етапу проекту активісти проведуть детальну перевірку відповідності реального та задекларованого способу життя правоохоронців, декларації яких викликають найбільше сумнівів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews