Підприємці одного з рівненських ринків пікетували прокуратуру (Відео)
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 23 Січня, 2018 о 06:21
25.06.2026
07:24:01
Півсотні підприємців із ринку “Моріон” прийшли сьогодні вранці до будівлі прокуратури Рівненської області.
Від правоохоронців вони вимагають захистити своє право на роботу. Люди заявляють, що їх намагаються виселити з ринку, відібравши торгові точки, придбані за власний кошт. Кінцева мета пікетувальників – сплачувати податки напряму у бюджет міста, а не власнику ринку “Моріон”. У прокуратурі підприємці написали звернення, в яких виклали свої вимоги. Після цього пікет перемістився до ринку “Моріон”, який сьогодні не працював.
Продовження теми – далі у сюжеті журналістів РТБ: Рівне Суспільне.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026