В Туреччині «Верес» не зміг протистояти супернику

24.01.2018 21:39   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Рівненський "Верес" зіграв першу товариську гру під час збору в Туреччині. Його суперником стала команда "Газ Метан", яка виступає у вищій румнуській футбольній лізі і наразі займає третє місце з кінця турнірної таблиці.

У стартовому складі "Вереса" вийшло відразу кілька гравців які приєдналися до клубу під час зимової перерви. Це Денис Кожанов і Микола Каленчук та орендований у "Зорі" Микита Каменюка.

Якщо для рівнян це перша товариська гра у новому році, то для румун тренувальний збір у розпалі. У першому таймі "Верес" пропустив двічі. По перерві рівняни скоротили відставання - на 66-й хвилині Михайло Сергійчук, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. Але наприкінці матчу румуни забили знову і у гра завершилася з рахунком 3-1 на їх користь.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews