У Вараші через не затверджені міською радою цільові програми вже починають страждати спортсмени

25.01.2018 22:34   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

На Рівненщині депутати проігнорували футболістів. Через досі незатверджені Вараською міською радою цільові програми вже починають страждати спортсмени міста. Зокрема, відділенню футболу, яке повинно було виїхати на свої перші в цьому році змагання 18 січня, зробити це так і не вдалося, повідомляє Північ-інфо.

Це питання підняли на комісії у Вараській міській раді, куди прийшли спортсмени та їх тренери. Втім, є і позитивні зрушення, як наприклад, цьогоріч, у зв’язку із зростанням цін, вартість компенсації за харчування учасникам змагань також збільшиться. Підтримав цю пропозицію і тренер із важкої атлетики Сергій Якубишин, котрий, як ніхто інший, знає скільки насправді коштує прогодувати важкоатлета. Тому запропонували суму компенсації за харчування для участі у обласних змаганнях залишити в розмірі 80 гривень на день, а на всеукраїнських змаганнях та змаганнях вищого рівня підняти до 150 гривень на день. Цю пропозицію одноголосно підтримали усі члени комісії.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews