Рівняни вирішуватимуть, що робити з парком на ПДМі

27.01.2018 14:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Публічне обговорення «Шлях до відновлення парку на Грабнику (біля ПДМ)» відбудеться 30 січня в приміщенні Палацу дітей та молоді (адреса: м. Рівне, вул. кн. Володимира, 10). Початок об 11.00.

null

Учасники заходу обговорять наступні питання:

- проект концепції парку на Грабнику;

- функціонування парку у майбутньому;

- план проведення публічних консультацій щодо концепції парку;

- створення робочої групи з розробки фінальної концепції парку.

До участі у публічному обговоренні запрошені представники влади міста, зокрема міський голова та його заступники, секретар Рівнеради, депутати, начальники управлінь, Палацу дітей та молоді, КП «Об'єднання парків культури та відпочинку м. Рівного», музичної школи, архітекторів, авторів громадських проектів, мешканців району та зацікавлену громадськість, бізнес та ЗМІ.

Деталі за тел. (068) 572 23 64 Оксана Майборода.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Ефективне управління та роль мешканців», який впроваджується Рівненської обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews