«Щасливий» день без води пережила вчора Дубровиця

Опубліковано:
1 Лютого, 2018 о 08:28
«Щасливий» день без води пережила вчора Дубровиця
Фото з мережі Інтернет

В місті Дубровиця, що на Рівненщині, на один день припинили водопостачання. Це було пов’язано з ремонтними роботами, пише Північ-інфо.

Проте про відключення води людей заздалегідь не повідомили, оголошення під заголовком «Міськводоканал інформує» на сайті міськради з’явилося в той же день, коли відключили воду – 31 січня. Якщо врахувати, що не всі люди у поліській глибинці ледь розплющивши очі заходять на сайт міської ради, то можна тільки уявити, які побажання в сторону тієї ж міськради та водоканалу лунали з кожної квартири.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #31 січня, #без води, #Дубровиця, #не повідомили вчасно, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.