Зоозахисники Рівного хочуть врятувати бездомних тварин від «зачистки»
Рівненські зоозахисники вже не вперше фіксують отруєння собак у різних районах міста.
Останній випадок зафіксували на вулиці Соборній, але, кажуть активісти, надходить інформація про нові отруєння.
Як розповідає активістка організації «Зоозахист-Рівне» Алла Лосік, вони уже не раз стикалися із “сезонною” зачисткою бродячих тварин у місті перед весною. Тому в понеділок збираються побесідувати на цю тему з поліцією.
За матеріалами https://rivnepost.rv.ua
Останні новини:
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»
- МРТ органів малого тазу: коли обстеження допомагає виявити приховані патології
- Радіаційний стан на Хмельницькій АЕС в межах норми
- Цифрова трансформація Рівненської митниці: досвід трьох десятиліть