Рівненська спортсменка здобула срібло на Чемпіонаті України з легкої атлетики (Фото)

04.02.2018 23:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

У Сумах відбувся зимовий командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Про це повідомляє "ВСЕ про спорт".

У змаганнях взяли участь 463 атлети із 26 регіонів України.

Чемпіонат відбувався у найкрашому легкоатлетичному манежі України. На жаль, умови підготовки Рівненських легкоатлетів у зимовий період вже нікого не дивують , але попри це, рівнянина цих змаганнях спромоглися посісти 13 загальнокомандне місце.

Кращими з команди наших легкоатлетів варто відзначити:

Друге місце з бігу на 2000 метрів з перешкодами посіла Федчик Вікторія (тренери Попеляєв А. В та Романчук М. С).

null
 Фото "ВСЕ про спорт"

Також етвертою на фініші на дистанції 400 метрів була Климюк Катерин.

Пятим на фініші з бігу на 800 метрів та сьомим на дистанції 1500 метрів став Василь Євчук.