Чим завершилася зустріч прокурора та обурених жителів Вараша

05.02.2018 19:07   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Сьогодні, 5 лютого, група жителів м. Вараш та області була прийнята на особистому прийомі керівником регіональної прокуратури Богданом Подубинським.

Близько 15 громадян звернулися до очільника прокуратури області з проханням вплинути на ситуацію, що склалася у Вараській міській раді, де на переконання заявників, органом місцевого самоврядування прийнято незаконне рішення щодо дострокового припинення повноважень міського голови, вчиняються інші протиправні дії, а також вжити заходів з метою забезпечення об’єктивного розслідування кримінального провадження, що розслідується слідчими поліції.

Читайте також

Роман Коваль та екс-мер Вараша пікетувати Рівненську ОДА

Під час зустрічі Богдан Подубинський наголосив, що прокуратура діє виключно в межах, визначених Конституцією України, та на підставі законів України. Прокуратура не може втручатись в діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Прокурор області на прохання ініціативної групи пообіцяв витребувати з органів поліції та заслухати на оперативній нараді стан досудового розслідування кримінального провадження, що розслідується за фактом підроблення документів та печаток Вараської міської ради. Після ретельного вивчення матеріалів кримінального провадження прокуратурою Рівненської області будуть прийняті законні та обґрунтовані рішення у межах повноважень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews