На Рівненщині на конкурс проектів ДФРР зареєстрували 90 пропозицій

07.02.2018 16:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Конкурсна комісія з оцінки проектів Державного фонду регіонального розвитку провела своє перше цьогорічне засідання. До складу комісії входять представники Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України. На початку роботи проаналізували стан та реалізацію проектів розвитку, що реалізували за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

null
 Фото проекту ПУЛЬС АМУ 

А реалізували минулого року чимало соціально важливих проектів. Зокрема збудували дитячі садочки у селах Обарів, Новий Корець, та смт Гоща, спорудили нові школи у Пісківській ОТГ та у с. Горбаків. Добудували також лікарню у Рокитному. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко наголосив про те, що робота в цьому напрямку продовжується: є ряд об’єктів, реалізація яких має завершитися у 2018 році.

В цілому на 2018 р. держава на ДФРР передбачила 6 млрд грн. Тому залишається визначити найбільш відповідні проекти, оцінювати їх потрібно за 5 критеріями  від 0 до 20 балів. Особлива увага приділяється тим проектам, де є співфінансування.

null
Фото проекту ПУЛЬС АМУ

Присутнім розповіли про критерії оцінювання та ознайомили зі змінами внесеними до наказу Мінрегіону від 24.04.2015 року, в частині оцінювання інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.

Міста, села та громади Рівненщини на конкурс ДФРР цьогоріч подали 109 проектів, однак зареєстрували на онлайн-платформі лише 90, тому комісія оцінюватиме тільки зареєстровані проекти. Тож, члени комісії ознайомилися з усіма вимогами в оцінюванні проектів, а також обговорили інші робочі питання. Тепер усі члени комісії мають вивчити усі проекти та оцінити їх до 16 лютого.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews