Три рівнянки стали чемпіонками України з боксу (Фото, відео)

11.02.2018 12:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Вчора у Рівному фінішував ЧемпіонатУкраїни з боксу серед жінок. Змагання відбувалися в МПК "Текстильник".

Титул здобули Іванна Крупеня (54 кг), Олександра Малєванець (57 кг) та Катерина Кужель (81 кг).

Іванна Крупеня у фіналі перемогла киянку Сніжану Холодкову, Олександра Малєванець була сильнішою за Катерину Рогову з Чернігова, а Катерина Кужель перемогла столичну боксерку Тетяну Шевченко.

Рівне вперше приймало жіночі змагання з боксу такого рівня.

Всього до нашого міста приїхали 241 боксерка з усієї України. Рівненщину на турнірі представляло 17 спортсменок.

Чемпіонат України з боксу у Рівному проходив за підтримки депутата Рівненської міськради Олександра Нестерука.

Запис онлайн-трансляції фінальних боїв на телеканалі "Рівне 1".