Десятьом працівникам Мирогощанського іподрому вручили витяги із земельного кадастру

18.02.2018 21:11   Джерело: rivnepost.rv.ua
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині понад 8 років тривала бюрократична тяганина з паями працівників Мирогощанського іподрому. 18 лютого люди отримали свої перші витяги із земельного кадастру – документи, що посвідчують їхнє право власності на пай. Пише «Рівне Вечірнє».

У Мирогощі сьогодні подвійне свято. Перше – зустріч весни, в честь якої організували виставку снігових скульптур. А друге – вручення десятьом працівникам Мирогощанського іподрому витягів на землю – паї, які тепер вважатимуться їхньою приватною власністю. Ще 70 людям такі витяги видадуть до червня. Загалом же на паї претендує 1050 теперішніх і колишніх працівників іподрому.

«Це результат 2,5 років роботи і обіцянок, які давав людям, - зазначив екс-директор іподрому Володимир Присяжненко. – Були часи, коли вони виганяли кожного нового керівника підприємства. Не вірили і мені, не пускали сюди, називаючи брехуном, який, як і інші, нічого не зможе зробити. І все ж мені це вдалося».

«В Україні понад 20 таких підприємств, в яких виникли проблеми з передачею паїв, - розповів нардеп Олександр Дехтярчук. – Акціонерне товариство, яким тепер є іподром, - перше серед них, де справа зрушила з місця. Понад 8 років паї використовувалися, а люди не отримували за це нічого. Тепер усе зміниться і вони зможуть самотужки вирішувати, що робити із землею – обробляти її чи віддавати в оренду».

За матеріалами https://rivnepost.rv.ua 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rivnepost.rv.ua