У Рівному відкриють серцево-судинний центр

21.02.2018 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному 23 лютого об 11 годині відбудеться офіційне відкриття серцево-судинного центру в обласній клінічній лікарні за адресою м. Рівне, вул. Київська, 78-г.

Впродовж року команда впровадження субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» працювала над створенням в області сучасного серцево-судинного центру забезпеченого новітнім обладнанням. Створений в обласній лікарні центр об’єднав декілька відділень цієї лікарні: відділення інтервенційної радіології, кардіології, серцево-судинної хірургії та ряд інших.

«Родзинкою» центру стала ангіографічна операційна, що створена на базі відділення інтервенційної радіології. За розрахунками експертів, дана операційна зможе забезпечити лікування близько 500-700 пацієнтів на рік. 

Вцілому, для створення центру в рамках спільного проекту МОЗ України та Світового банку було закуплено, окрім ангіографічного комплексу, ще 22 одиниці сучасної медичної техніки. Серед них 3 дефібрілятори/монітори, 4 12-канальних електрокардіографів, 10 моніторів реанімаційно хірургічних, 2 аспіратори та кардіостимуляторів зовнішніх, а також один імунологічний аналізатор.

Наразі очікується поставка витратних матеріалів для проведення стентування.

За матеріалами Групи консультаційної підтримки проекту.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews