У Квасилові збільшують вартість проїзду у ліфтах

23.02.2018 18:03   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Проект рішення про збільшення вартості чіп-карт для поїздок у ліфтах дев’ятиповерхівок Квасилова зареєстрований у Квасилівській селищній раді і буде розглянутий на найближчому засіданні виконавчого комітету. Із пропозицією зробити проїзд у ліфтах дорожчим до влади селища звернулося мале приватне підприємство «Леда», надавши нові розрахунки економічно-обґрунтованої вартості технічного обслуговування та поточного ремонту ліфтів у житловому фонді Квасилова. Про це інформує "Інший Квасилів".

Якщо рішення ухвалять, ціна нової чіп-карти на 100 поїздок разом із вартістю електроенергії на роботу ліфтів становитиме 116 гривень 37 копійок. Нагадаємо, що нинішня ціна аналогічної карти складає 98 гривень 37 копійок. Зросте і вартість перезарядженої чіп-карти – до 98 гривень 59 копійок разом із електроенергією.

Засідання виконавчого комітету Квасилівської селищної ради, на якому прийматимуть рішення щодо вартості проїзду в ліфтах, відбудеться у вівторок, 27 лютого. Його початок – о 14.00.

Як відомо, захмарна вартість проїзду в квасилівських ліфтах є проблемою, яка серйозно обурює жителів багатоповерхівок селища. Порівнюючи аналогічну послугу в інших населених пунктах і в Квасилові, люди відзначають, що в нашому селищі ціни на чіп-картки на 100 поїздок вищі в середньому на 50-60 гривень.  


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews