На Луганщині триває суд над рівненськими військовими
На Луганщині продовжують судити рівненських військових, яких підозрюють у викрадені людини в зоні АТО. Сергій Стрілець та Олександр Горбачов в СІЗО міста Старобільск знаходяться вже вісім місяців.
Термін тримання під вартою в обох збігає завтра. Справу розглядає суд в місті Кремінна Луганської області. Сьогодні там відбулося чергове засідання на якому обирали міру запобіжного заходу підозрюваним. Слухання проходить в режимі відеоконференції.
Захисники Сергія Стрільця та Олександра Горбачова просять відпустити їх під заставу або під домашній арешт.
Судове засідання тривало декілька годин. Проте, суддя суду міста Кремінна так і не прийняв рішення. Ухвалу щодо міри запобіжного заходу Сергію Стрільцю та Олександру Горбачову має винесе завтра.
Останні новини:
- У Рівному відбудеться відбудеться 19-й Міжнародний джазовий фестиваль ART JAZZ
- Понад 4,2 млн грн: стільки на Рівненщині спрямують коштів, щоб підтримати місцевий бізнес
- Чотири медалі з Німеччини привезли спортсмени з рівненського Інваспорту
- На майдані Незалежності у Рівному встановили ще два десятки портретів полеглих Героїв