Футболісти рівненського «Вереса» зустрілися з фанами (Відео)
Фото з сайту НК "Верес"

Гравці та тренери рівненського «Вереса» дорогою до Києва на матч зі «Сталлю» у «Верес Плейс» зустрілися з вболівальниками.

Під час зустрічі відбулася автограф-сесія; вболівальники, яких зібралася приблизно сотня, змогли задати футболістам запитання. Спілкування вболівальників з командою почалося проходило у «Верес Плейс» (ТЦ «Покровський», 2-й поверх»).

Ось як прокоментував захід Микита Каменюка, захисник «Вереса»:
– У мене в «Зорі» були подібні зустрічі, коли ще ми грали у Луганську. Тому було дуже приємно взяти участь у цьому заході.

Після зустрічі команда сіла в автобус і рушила до столиці, де сьогодні, о 14:00 на «Оболонь-Арені» на неї чекає матч чемпіонату УПЛ проти «Сталі».

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Верес, #зустріч, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #спілкування, #УПЛ, #футболісти
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.