У Рівному активісти КВУ розкажуть як моніторити роботу народних депутатів

05.03.2018 15:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Освітній воркшоп Комітету виборців на тему моніторингу роботи народних депутатів України відбудеться у Рівному в вівторок, 6 березня.

Під час заходу експерти КВУ представлять методологію щодо визначення ефективності роботи народних депутатів України. Методологія включає 5 компонентів: відвідування народним депутатом засідань ВР, засідань комітетів, участь в голосуваннях, кількість поданих/прийнятих законопроектів тематика яких відповідає сфері відання комітетів до складу яких входить народний депутат, якість законопроектів. 

Окрім цього, учасники воркшопу ознайомляться з інструментами моніторингу діяльності парламенту та долучення до законодавчого процесу, що були розроблені представниками та партнерами Ініціативи «Відкритий парламент». Під час заходу буде проведено низку практичних завдань щодо написання запитів на публічну інформацію, звернень громадян, створення електронних петицій тощо.

У воркшопі візьме участь народний депутат України від фракцїї БПП Олександр Черненко.

До участі запрошуються експерти, журналісти, громадські діячі та всі інші зацікавлені особи.

Вхід – вільний. Але для кращої організації заходу просимо, за можливості, попередньо зареєструватися в короткій он-лайн формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexQ_Kk7T50GIR9G1KEVQqcv3pn2mjCS-_XO_Gwb0sNFfRc_Q/viewform?c=0&w=1

Воркшоп проходитиме 6 березня 2018 року в Рівненському будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх).

Початок – об 11:00.

Захід відбудеться в рамках проекту «Дієві механізми оцінки роботи народних депутатів для виборців» на виконання Плану дій Ініціативи «Відкритий парламент» за підтримки проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу».

За прес-релізом Інформаційного відділу РОГО КВУ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   511
Загрузка...