Надзвичайники та правоохоронці перейшли на посилений режим чергування на Рівненщині

Опубліковано:
8 Березня, 2018 о 18:31
Надзвичайники та правоохоронці перейшли на посилений режим чергування на Рівненщині
Фото ГУ ДСНС України в Рівненській області

З 8-ї ранку 8 березня до 8-ї ранку 12 березня працівники Національної поліції, районні служби цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах посилено нестимуть службу на Рівненщині.

За цей час на цілодобовому чергуванні перебуватиме більше 200 рівненських рятувальників та понад 50 одиниць пожежної, спеціальної та допоміжної техніки, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #надзвичайники, #новини рівненщини, #новини рівного, #пожежники, #поліція, #посилений режим чергування, #правоохоронці, #рівне, #рівненські новини, #рятувальники
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: