В Україні кожен другий громадянин користується Viber

Опубліковано:
9 Березня, 2018 о 14:43
В Україні кожен другий громадянин користується Viber
Фото з мережі Інтернет

У 2017 році українська аудиторія месенджера Viber збільшилася на 50% в порівнянні з 2016 роком. У компаніъ н називають  точних цифр, проте відзначають, що зараз месенджер «є у кожного другого жителя України».

Выдтак, у минулому році, за підрахунками компанії, українські користувачі відправили 55 млрд повідомлень, що на 80% більше, ніж в попередньому році.

За матерілаами 1NEWS

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Viber, #месенджер, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #технології
Статті
Інтерв'ю
Мар"яна Рева
12:34, 25 Червня, 2026

Бути донором крові – це не подвиг, а обов’язок, – Мар‘яна Рева

Блоги
ТОП новини рівненщини: