В Україні кожен другий громадянин користується Viber
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 9 Березня, 2018 о 14:43
26.06.2026
21:50:39
У 2017 році українська аудиторія месенджера Viber збільшилася на 50% в порівнянні з 2016 роком. У компаніъ н називають точних цифр, проте відзначають, що зараз месенджер «є у кожного другого жителя України».
Выдтак, у минулому році, за підрахунками компанії, українські користувачі відправили 55 млрд повідомлень, що на 80% більше, ніж в попередньому році.
За матерілаами 1NEWS
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026