Рівняни сплатили 15 мільйонів військового збору

Опубліковано:
9 Березня, 2018 о 23:00
Рівняни сплатили  15 мільйонів військового збору
Фото з мережі Інтернет

З початку року платники податків Рівного сплатили на допомогу армії  15,4 млн.грн. військового збору, що на 2,9 млн.грн.  більше, ніж за цей період минулоріч,інформує Крапка.

Як відомо, військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні та податкові агенти.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бюджет, #військові, #збір, #новини рівненщини, #новини рівного, #податок, #рівне, #рівненські новини, #сплатили
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: