На Рівненщині в ями на дорогах посадили дерева (ВІДЕО)
На Рівненщині у місті Вараші провели попереджувальну акцію проти ям на дорогах міста. Організаторами акції стали активісти ГО ” АВТО ЄВРО СИЛА – Вараш”
У великих ямах посеред дороги організатори акції… висадили дерева. Це зробили для того, аби привернути увагу мера міста Сергія Анощенка до жахливого стану доріг у місті, на які начебто виділяють кошти з міського бюджету, втім, жодного результату чи покращення у цій ситуації не видно.
Активісти зазничили у дописі в офіційній спільноті об’єднання у Facebook:
Останні новини:
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині