Жіноча команда БК "Рівне" програла лідеру чемпіонату БК “Київ-Баскет”

11.03.2018 09:03   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Жіноча команда  БК «Рівне» провели черговий матч Суперліги проти лідера турнірної таблиці «Київ-Баскет».

Рівнянки впевнено розпочали і  повели в рахунку 4:0. Але серія влучних кидків у виконанні Скорбатюк та Ольховик призвели до того, що Київ-Баскет повів після першої чверті 22:10. . Варто було «червоно-білим», серед яких відзначимо Шматову і Спірідонову, підтягнутися у рахунку, як Краєвська і Ольховик триочковими повертали ситуацію під контроль киянок. На останній хвилині першої половини Горобець кидком здалеку довела перевагу Київ-Баскета до +20 і справу фактично було зроблено. У підсумку 77:44 – і це 22-га перемога Київ-Баскета у чемпіонаті поспіль. У Київ-Баскета дабл-дабл зробила Тетяна Юркевічус (14 очок+10підбирань).