Патрульні склали протокол на начальника «Рівненського міського ШЕУ» (Фото)

14.03.2018 07:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Працівники відділу безпеки дорожнього руху складають адміністративні матеріали на посадових осіб за ями. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

null
 Фото Патрульної поліції Рівненської області

Відтак, інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення за ст.188 прим. 28 КУпАП на посадову особу, начальника "Рівненського міського ШЕУ" через те, що будучи посадовою особою не виконав Вимогу (припис) посадової особи уповноваженого підрозділу Національної поліції від 05.03.2018р. щодо усунення порушень правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху на вулицях міста, а саме не ліквідував ямковість проїзної частини на перехресті вулиць Н.Хасевича - Привокзальний Майдан, яка перевищує гранично допустимі пошкодження покриття та не відповідає вимогам п. 3.1 ДСТУ 3587-97. глибина окремих вибоїн сягає 13 см.

null
 Фото Патрульної поліції Рівненської області

Вручено нову Вимогу (припис) на ліквідацію ямковості та інших недоліків на усіх вулицях м. Рівне.

Також винесли постанову за ч.1 ст.140 КУпАП на посадову особу, начальника Філії "Колоденська ДЕД", за неналежне утримання а/д Н-25 "Городище-Рівне-Старокостянтинів".

null
 Фото Патрульної поліції Рівненської області

Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільної дороги, а саме стан покриття проїзної частини автомобільної дороги не відповідає вимогам ДСТУ 3587-97, глибина окремих осідань та вибоїн сягає 13 сантиметрів.

Вручено Вимогу (припис).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   747