З інтернату, що біля Рівного, втекло троє дітей (Фото)
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 15 Березня, 2018 о 20:03
25.06.2026
08:03:38
Сьогодні з Олександріївської школи-інтернату, що біля Рівного, втекло троє вихованців. Усі троє хлопці – неповнолітні.
Правоохоронці встановлюють місце перебування 15-річного Анатолія Шевчука. Він був одягнутий в спортивну камуфльовану кофту, коричневі штани.
Залишив заклад і 14-річний Назар Дуліба. Він був одягнений у сині джинси, сіру кофту та чорну куртку. В окулярах, невисокого зросту
Залишив школу і 14-річний Сергій Соботюк. Він був одягнений у сині штани, червону кофту та синю куртку. Волосся русяве, зріст близько 140 сантиметрів
Правоохороні просять усіх, хто володіє інформацією про місцеперебування підлітків, звертатися на лінію 102.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026