З інтернату, що біля Рівного, втекло троє дітей (Фото)
Сьогодні з Олександріївської школи-інтернату, що біля Рівного, втекло троє вихованців. Усі троє хлопці – неповнолітні.
Правоохоронці встановлюють місце перебування 15-річного Анатолія Шевчука. Він був одягнутий в спортивну камуфльовану кофту, коричневі штани.
Залишив заклад і 14-річний Назар Дуліба. Він був одягнений у сині джинси, сіру кофту та чорну куртку. В окулярах, невисокого зросту
На фото Назар Дуліба
Залишив школу і 14-річний Сергій Соботюк. Він був одягнений у сині штани, червону кофту та синю куртку. Волосся русяве, зріст близько 140 сантиметрів
Правоохороні просять усіх, хто володіє інформацією про місцеперебування підлітків, звертатися на лінію 102.
Останні новини:
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині