Виставку художника-аматора Валерія Ярощука «Краса і ніжність» покажуть рівнянам

17.03.2018 06:33   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У неділю, 18 березня о 12:00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація персональної виставки художника-аматора Валерія Ярощука «Краса і ніжність».

В юності він мріяв стати льотчиком та все своє трудове життя працював за технічними професіями. В зрілому віці відчув потребу в творчій самореалізації та почав малювати. Нині всі свої емоції і переживання викладає на полотні.

В доробку Валерія Петровича понад 60 картин, які пройняті любов’ю до своєї сім’ї, рідного краю та країни. Він пише картини-спогади філософського змісту, малює незвичні природні явища. Має талант зобразити буденні та знайомі речі так, що глядачам здається ніби бачать їх уперше. Кожна з його полотен вражає особливою аурою.

Своєю творчістю художник відгукнувся і на події, які відбуваються в сучасній Україні. Наболілими в Валерія Ярощука є картини циклу «Хай буде проклята війна». Одна з них − «Вогонь» уже другий рік експонується в краєзнавчому музеї. На ній автор зобразив два вогні – мирний та війни. Є в його творчості й ілюстрації до творів Тараса Шевченка та портрети. Василь Ярощук – творчо обдарована особистість. Окрім живопису, він ще гарно грає на гітарі, пише вірші та перекладає українською твори відомих авторів.

Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді.

На захід запрошені поціновувачі творчості автора, читачі бібліотеки та всі бажаючі.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-52-60 (Ольга Василівна).

null
  

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews