На Рівненщині Світовий банк розпочав навчання кардіологів

17.03.2018 09:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» близько сотні кардіологів та анестезіологів з районних лікарень Рівненської області пройдуть навчання сучасним методам лікування. 

Нині курси підвищення кваліфікації пройшли перші 20 фахівців області. В межах реалізації проекту пройдуть навчання близько сотні лікарів-кардіологів та анестезіологів з усіх районів області. Спеціально для них на прохання обласного управління охорони здоров’я було адаптовано навчальну програму. Тепер лікарі-кардіологи зможуть отримати актуальну інформацію про передові практики лікування серцево-судинних захворювань. Тренінги для лікарів-кардіологів триватимуть до червня цього року. Лікарів запрошують реєструватися на участь в них. Навчання для лікарів-кардіологів та анестезіологів відбуваються безкоштовно. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews