Майже півмільярда гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили жителі Рівненщини до держскарбниці

20.03.2018 12:31   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Зі сплаченої суми ПДФО за 2 місяці поточного року більша частина надійшла до місцевих бюджетів – 410,6 мільйона гривень. Як зазначила заступник  начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Надія Друзюк, це на 95,1 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Державний бюджет  відповідно отримав 136,8 мільйона гривень, що перевищує рівень 2017 року на 31,6 млн.грн., або на 30 відсотків.

– Основну частину у надходженнях податку на доходи фізичних осіб займає оподаткування заробітної плати та інших трудових доходів громадян. Тому увага фіскальної служби області приділяється як протидії тіньовим процесам на ринку праці, так й відпрацюванню конкретних суб'єктів господарювання, де існують ризики виплат "конвертних" зарплат та мінімізації сплати податків. Як результат цієї роботи – бюджети отримують додаткове фінансування, а наймані працівники – офіційну працю і заробітну плату, – підкреслила Надія Друзюк.

ГУ ДФС у Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews