«Країна освіти» - всеукраїнська онлайн виставка під такою назвою стартує у мережі Інтернет(R)

Інноваційний формат онлайн-виставка ідеальний для сучасної молоді. Сидячи вдома, можна з'ясувати всі питання, обрати без зайвого клопоту свою майбутню професію, зберегти свій час та зусилля.

20.03.2018 17:00   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Виставка освітніх установ запланована на 29-30 березня 2018 року і буде діяти на Міжнародному виставковому порталі «ExpoUniverse» https://expo-universe.com/exhibition-entrance/48/

МВП «ExpoUniverse» - це масштабна віртуальна платформа для проведення різноманітних виставок, яка об'єднує в єдиному інформаційному просторі людей з різних країн, стираючи при цьому усі кордони.

Незалежно від місця розташування, учасники та відвідувачі онлайн виставки «Країна Освіти» можуть спілкуватися між собою двома зручними способами: через текстовий чат та відеозв'язок.

«Країна Освіти» - це новий рівень взаємодії школярів, абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами та організаціями. Всі бажаючі отримати нові знання, підвищити свій кваліфікаційний рівень також зможуть знайти для себе корисну інформацію. Онлайн виставка забезпечує безпосередній контакт учасників в реальному часі. 

Відвідувачі мають можливість:

  • не виходячи з дому, ознайомитися з навчальними закладами, профільними курсами та молодіжними програмами України та ближнього зарубіжжя;
  • провести бесіду онлайн і задати питання безпосередньо представнику навчального закладу (перелік спеціальностей, умови вступу та інше);
  • дізнатися про найвигідніші і цікаві пропозиції від навчальних закладів.

Цей інноваційний формат ідеальний для сучасної молоді. У звичній для себе обстановці можна з'ясувати всі питання, обрати свою майбутню професію без зайвого клопоту, зберегти свій час та зусилля.

 На онлайн виставці «Країна освіти» будуть представлені учасники за напрямками:

  1. Вища і середня освіта
  2. Освіта за кордоном
  3. IT-курси
  4. Профільні курси
  5. Молодіжні програми та стажування (програми з обміну, стажування в компаніях, відпочинок, профільні табори)

Відвідати онлайн виставку дуже легко! Вам лише потрібно зареєструватися на порталі «https://expo-universe.com» і перейти на сторінку карти виставки «Країна Освіти», де Ви зможете ознайомитися з усіма учасниками виставки, дізнатися про найактуальніші пропозиції від них і отримати усі необхідні відповіді на питання.

null

 https://expo-universe.com/exhibition-entrance/48/

Не втрачай можливість обрати своє майбутнє вже сьогодні! 

Час роботи менеджерів на стенді: з 10.00 до 18.00

Організатор: МВП «ExpoUniverse»

Відвідування безкоштовне! 

З питань участі в онлайн виставці «Країна Освіти» звертатися до наших менеджерів за тел.: +38067 000 16 03, або на електронну пошту: office@expo-universe.com

Адреса порталу: https://expo-universe.com/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews