Рівненська юстиція протидіятиме домашньому насильству

22.03.2018 19:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Новий пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству розпочався в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Він спрямований на вирішення найбільш актуальних соціально значущих питань, протидію домашньому насильству та законодавче посилення захисту прав жінок та дітей, зокрема шляхом прийняття Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Рівненська юстиція у співпраці із центрами вторинної правової допомоги Рівненщини проводитиме інформаційну кампанію щодо захисту людей, які страждають від домашнього насильства, поширюватиме методичні матеріали. Також працюватимуть мобільні групи у районах, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Питанням захисту прав жінок та дітей опікуватиметься, зокрема, система безоплатної правової допомоги, яка забезпечуватиме захист потерпілих в результаті домашнього насильства. Для цього в центрах є спеціальні кімнати для конфіденційного спілкування. Крім того, для запровадження дієвого механізму захисту відбуваються навчання адвокатів системи БПД, в тому числі й з питань, пов’язаних з домашнім насильством.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews