Стало відомо, коли у Черкасах пройде другий книжковий фестиваль

Відомі українські письменники Любко Дереш, Макс Кідрук, Артем Полежака, Артем Чех, Володимир Лис, а також Оксана Забужко, Людмила Калабуха, Дара Корній, Катерина Калитко та Надія Гуменюк у квітні зберуться на другому книжковому фестивалі у Черкасах.

Активісти МГО «Книжковий Маестро» проведуть другий Черкаський книжковий фестиваль20-22 квітня. Організатори обіцяють, що він буде ще яскравішим та цікавішим.

Родзинкою фестивалю стануть не традиційні презентації новинок, а мистецькі перформанси. На заході письменники покажуть себе з іншого боку, запропонують своє бачення літератури та читання.

У фестивалі будуть поєднані цікава література, зустріч з лідерами думок, книжковий ярмарок від провідних видавництв, майстер-класи на нестандартних локаціях та дитячий простір.

Останні новини: