Про зміну ціни за проїзд пасажирів у Рівному попереджають водії та кондуктори
Керівник транспортного управліня Віталій Миронюк назвав підняття тарифів економічно обгрунтованим через зростання зарплат працівників тролейбусного управління, здорожчання палива та комплектуючих, повідомляє UA:Рівне.
1 квітня в оглянутих журналістами UA:Рівне тролейбусах та маршрутках оголошення про нову ціну проїзду були розклеєні, а кондуктори та водії попереджали людей.
Анатолій, водій маршрутки: “Вартість проїзду зросла і є оголошення. Є наклеєно в салоні, і тут лежить, попереджує людей, які заходять. – Як люди реагують? – Не дуже. Я особисто ставлюся, що це великої ролі не зіграє. Тролейбус забирає зараз, бо в людей грошей немає і вибирають вони, де дешевше.”
Олександр, рівнянин: “Ну да, сьогодні вже дорожче. Приємні, а які ж можуть бути враження. – А насправді? – Ну хочеться дешевше, але вже як є. Будемо платити, куди діватися. Ходити пішки теж не завжди виходить”.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України