Як Рівненський народний молодіжний театр відзначив 50-річчя (Відео)
У свій ювілейний вечір актори театру подарували глядачам виставу «Рада б зірка зійти».
Театр почав свою історію з 1968 року, коли актриса Атталія Гаврюшенко організувала в Рівненському педагогічному інституті театральну студію. Відтоді актори різних поколінь творять історії на сцені для шанувальників театрального мистецтва.
За матеріалами http://ritm.tv
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми