Рівненський «Верес» створює парафан-клуб

05.04.2018 10:44   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Народний Клуб «Верес» сьогодні оголосив про створення свого парафан-клубу. Такі структури діють при багатьох футбольних клубах, в тому числі українських. Вони об’єднують вболівальників з інвалідністю. Цю нову соціальну ініціативу НК «Верес» втілює спільно з «Школою волонтерів», що вже п’ять років діє при психолого-природничому факультеті РДГУ.  

Усе пішло від нашої співпраці з міжнародною організацією CAFE, штаб якої розташований у Лондоні, - розповідає декан психолого-природничого факультету РДГУ Віталій Павелків. – Ця організація працювала під час Євро-2012, реалізуючи перший у Східній Європі проект для людей з інвалідністю. CAFE спрямовує свої зусилля на те, щоб спортивна діяльність для людей з особливими потребами була максимально доступна, щоб вони могли бути присутніми не лише на футболі, але й на інших спортивних заходах. Нині такі парафан-клуби мають «Динамо», «Шахтар», «Карпати». Думаю, наш спільний з «Вересом» проект буде успішним. Студенти, які входять до нашої «Школи волонтерів», проходять спеціальне навчання.

Радий оголосити про початок нової соціальної ініціативи, до якої ми йшли півроку, а ідея була ще на початку відновлення «Вереса», - говорить генеральний директор ГС Народний Клуб «Верес» Євген Донцов. – Головна мета цього проекту привернути увагу до проблем людей з інвалідністю.

Інформаційна служба НК «Верес»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews