У багатоповерхівки Рівного припиняють подачу тепла
У Рівному закінчується опалювальний сезон. У зв’язку з різким підвищенням температури повітря з 6-го квітня буде припинено подачу тепла в помешкання рівнян. Про це повідомляють в прес-службі Рівненської міської ради.
Щодо гарячої води, то її подаватимуть згідно графіка. В будинках, які обслуговують котельні по вулиці Буковинській, Князя Володимира, Дворецькій та Березовського гаряча вода буде цілий день, відключатимуть її лише на ніч. В усі інші багатоповерхівки обласного центру воду подаватимуть погодинно – вранці та ввечері.
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини