На Рівненщині земельну ділянку передали в оренду без дотримання законодавства

05.04.2018 23:33   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Органи прокуратури Рівненської області у суді відстоюють правову позицію щодо повернення до комунальної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га  вартістю понад 2,3 млн гривень.

Встановлено, що земельну ділянку, яка розташована в с. Франівка Гощанського району, було передано у 2017 році органом місцевого самоврядування в оренду товариству з обмеженою відповідальністю без дотримання визначеного земельним законодавством порядку, а саме – розроблення та затвердження відповідної землевпорядної документації та без визначення нормативної грошової оцінки землі.

У зв’язку з цим та з метою захисту інтересів держави і громади Здолбунівська місцева прокуратура Рівненської області звернулася до господарського суду Рівненської області з вимогою визнати недійсним договір оренди земельної ділянки і повернути її з незаконного користування у комунальну власність.

Нині судовий розгляд справи триває.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews