Рівненські гімнастки змагатимуться у сусідній області

Опубліковано:
17 Квітня, 2018 о 16:45
Рівненські гімнастки змагатимуться у сусідній області
Фото з сайту «ВСЕ про СПОРТ»

Найближчими вихідними рівненські гімнастки вирушать до Льовова на традиційний турнір «Динаміка-2018». Змагання є відкритою першістю КДЮСШ «Здоров’я».

Із рівненського клубу «Золота осінь» на турнір вирушить 38 юних спортсменок. Окрім цього змагатимуться на львівських килимах гімнастки із Дубна та Костополя. Також їде і нетішинське відділення СК «Золота осінь».

– За медалі загадувати не хочу. Сказати можу одне, ми готуємось завжди перемагати. Результат буде показано вже у Львові. Звісно дівчата стараються тренуюються. Легко не буде нікому, – розповіла керівник СК «Золота осінь» Марина Болба.

Тож, вже за підсумком вихідним, ми матимемо результати змагань, сподіваємось успішні, повідомляє сайт «ВСЕ про СПОРТ».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #гімнастика, #гімнастки, #змагання, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #СК "Золота осінь"
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: