Медики Рівненщини потребують коштів на екстренну медицину (Відео)
В Україні фінансування системи охорони здоров`я цього року передбачається лише у вигляді субвенцій.
Про це повідомив на засіданні комісії з охорони здоров`я Віктор Шульга. Зі слів посадовця, у місті є більш важливіші галузі, які потребують фінансування.
Натомість, як зауважив Юрій Осіпчук, екстрена медицина у Рівному перебуває у жахливому стані. На це в першу чергу і збираються спрямовувати кошти.
За матеріалами http://ritm.tv
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня