Пожежу на полігоні під Рівним ліквідували
- Опубліковано: Юліана Медічі
- —
- 21 Квітня, 2018 о 21:55
24.06.2026
01:39:00
Пожежу, яка сталась сьогодні на сміттєвому полігоні в Бармаках під Рівним – ліквідували. Про це на своїй сторінці повідомив начальник Головуправління ДСНС в області Сергій Крук.
Нагадаємо, сьогодні зранку на сміттєзвалищі почало горіти, на місце одразу викликали рятувальників, які стримували, аби площа осередку не збільшувалась. Людей вогнеборці запевнили, що ситуація – під котролем та попросили не панікувати.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026