Пожежу на полігоні під Рівним ліквідували
Пожежу, яка сталась сьогодні на сміттєвому полігоні в Бармаках під Рівним – ліквідували. Про це на своїй сторінці повідомив начальник Головуправління ДСНС в області Сергій Крук.
Нагадаємо, сьогодні зранку на сміттєзвалищі почало горіти, на місце одразу викликали рятувальників, які стримували, аби площа осередку не збільшувалась. Людей вогнеборці запевнили, що ситуація – під котролем та попросили не панікувати.
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня