Рівне долучиться до всеукраїнського проекту «Допомогти може кожен»
З 24 по 26 квітня в Рівному проходитиме сьома хвиля всеукраїнської акції “Допомогти може кожен”. Організовує її рівненський осередок ГО «Фундація регіональних ініціатив».
Всеукраїнський проект “Допомогти може кожен” – це масштабний благодійний проект по збору крові, створений для усвідомлення населенням України важливості добровільної здачі крові, для спасіння життя наших громадян. Кожен, небайдужий, може здати кров у обласній станції переливання крові, для того щоб врятувати життя та популяризувати донорство крові по Україні.
“Щодня, майже кожен третій помирає від нестачі донорської крові. Саме тому, я хочу донести та розповісти людям чому це насправді важливо, як це благородно, бути спасителем чийогось життя.” – ділиться важливістю проекту, координатор Богдан Жуковський.
Для того, щоб долучитися до акції, потрібно заповнити анкету: https://goo.gl/559t8f
Група Facebook: https://www.facebook.com/fri.charivne
Група в Instagram: https://www.instagram.com/fri.rivne/
Останні новини:
- У галереї «Євро-Арт» відбудеться виставка Наталії Білявської «Фарблю під соусом любові»
- 12 років на варті країни: у Рівному відзначили нацгвардійців відзнаками
- Рівне прийматиме найбільшу бізнесову конференцію регіону – Rivne Invest Forum 2026
- На Рівненщині стартували «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу